Complete Auto Service & Car Customization Center

usługi

Studio detailingu – Szczegółowy opis usług oferowanych w naszym salonie.

Ceny poniższych usług SHINE AutoSpa znajdziecie Państwo w naszym cenniku

Usługi Car Wrapping studio detailingu
Car Wrapping

ZMIANA KOLORU AUTA –  Zmiana koloru auta przy użyciu folii 3M to najlepszy sposób na nowe oblicze samochodu. Oklejanie karoserii to przede wszystkim alternatywa do nieodwracalnego i droższego procesu malowania. Folie świetnie spełniają swoją rolę w przypadku posiadania aut firmowych, naklejanie folii na samochód to łatwy, szybki i tani sposób na ujednolicenie całej floty.

APLIKACJA BEZBARWNYCH FOLII OCHRONNYCH PPF – To najnowsza i jak dotąd bezkonkurencyjna metoda zabezpieczania powierzchni karoserii, charakteryzująca się niesamowitą trwałością oraz posiadaniem zdolności do samoregeneracji. Dzięki folii uchronimy karoserię Twojego samochodu od głębokich rys oraz odprysków. Taka ochrona zapobiega również negatywnym skutkom działania promieni UV oraz agresywnej chemii. Folią można okleić cały samochód lub poszczególne jego elementy, które najbardziej narażone są na uszkodzenia lub działanie promieni słonecznych.

BEZINWAZYJNE PRZYCIEMNIANIE SZYB – Doskonały Tuning optyczny auta, jak również bezpieczeństwo i komfort w podróży. Folie ochronne do przyciemniania szyb samochodowych znacznie ograniczają nagrzewanie wnętrza samochodu, obniżając temperaturę wewnątrz o kilka stopni C. Redukują nagrzewanie auta i nie ograniczają przy tym widoczności. Odbijają dużą część energii słonecznej.

Powłoki ceramiczne

Powłoki ceramiczne, to dużo więcej niż tradycyjne zabezpieczenie powierzchni lakieru za pomocą wosków czy past. W sposób trwały i spektakularny zabezpieczają powierzchnię Twojego samochodu. W dobie obecnej lakiery stały się bardzo miękkie i podatne na zarysowania nawet podczas procesu mycia! Między innymi z tego względu zaczęto stosować usługę nałożenia powłoki ceramicznej, która po utwardzeniu się na samochodzie tworzy warstwę szklanego pancerza.

Powłoka ceramiczna przeciwdziała nadmiernemu rysowaniu się karoserii, jest odporna na promieniowanie UV oraz ostrą chemię, dzięki czemu nie ma ryzyka, iż lakier po jakimś czasie wyblaknie. Dodatkowo ze względu na właściwości hydrofobowe oraz elektrostatyczne samochód o wiele mniej się brudzi, a bieżące mycie i pielęgnacja staje się o wiele szybsze i przyjemniejsze. Olbrzymią zaletą powłok ceramicznych jest również nadanie lakierowi niesamowitej szklistości, podbicie głębi koloru i przyjemnej w dotyku gładkości.

Powłoki ceramiczne zalecamy zarówno dla samochodów nowych, jak i używanych uprzednio poddanych procesowi renowacji lakieru. Warto podkreślić, iż nałożenie powłoki ceramicznej na nowy samochód nie powoduje utraty gwarancji.

Powłoki ceramiczne
Usługi Smart Repair
Smart Repair

Usługa Smart Repair to rodzaj technologii wykorzystywanej do napraw estetycznych uszkodzeń pojazdu. Polega na wyrównaniu uszkodzonej powierzchni oraz odtworzeniu oryginalnego koloru lakieru bez konieczności demontażu i lakierowania całego elementu. Pozwala to znacznie zredukować czas oraz koszty naprawy, a oryginalny lakier jest idealnie połączony z nową warstwą lakieru tak, że niewidoczna jest granica pomiędzy starym i nowym lakierem.

Renowacja lakieru
Polerowanie – korekta lakieru to jeden z najbardziej spektakularnych zabiegów w branży car detailingu, który redukuje nawet do 99% wszelkich niedoskonałości, przez co również podwyższa wartość rynkową pojazdu. Tego typu odnowa lakieru jest procesem trwałym i zupełnie bezpiecznym.
Renowacja lakieru studio detailingu
Usługi Renowacja skór
Renowacja i zabezpieczenie skór

Usługa renowacji i zabezpieczenia skór polega na usunięciu wszelkiego rodzaju przetarć, pęknięć, dziur i przebarwień. Uszkodzenia skóry wynikają głównie z trzech powodów:

  • naturalne wysuszenie pod wpływem temperatury,
  • zamoczenie
  • utrata elastyczności w wyniku złej pielęgnacji lub jej braku.

W efekcie regeneracji tapicerka samochodowa odzyskuje pierwotny kolor i wygląd. Należy podkreślić, że renowacja foteli samochodowych oraz każdej innej tapicerki skórzanej jest zabiegiem trwałym, a element po naprawie nie różni się niczym od pozostałej części skór.

Oferujemy zabezpieczenie tapicerki skórzanej balsamem ochronnym. Produkt tworzy na powierzchni skóry transparentną powłokę zapewniającą ochronę przed promieniami UV, przesuszaniem się oraz zabezpiecza kolor przed blaknięciem. Skóra po aplikacji jest odżywiona, nawilżona, elastyczna oraz zachowuje swoją naturalną sprężystość. Efekt utrzymuje się do 6 miesięcy.

Innym zabezpieczeniem tapicerki skórzanej jest aplikacja powłoki. Produkt tworzy na powierzchni tapicerki powłokę na podstawie nano cząsteczkowej sieci ceramicznej. Zabezpieczona w ten sposób skóra pozostaje czysta przez znacznie dłuższy czas, a jej czyszczenie jest o wiele prostsze i szybsze. Produkt pozwala skórze naturalnie oddychać i utrzymuje się do 12 m-cy.

Renowacja felg

W zależności od rodzaju felg oraz potrzeby i oczekiwań klienta na proces renowacji może składać się kilka etapów m.in:

  • chemiczne usunięcie starej farby,
  • szkiełkowanie,
  • piaskowanie,
  • malowanie,
  • lakierowanie proszkowe.
Renowacja felg
Usługi - Studio detailingu wnętrza
Detailing wnętrza

To przemyślany, szczegółowy i niezwykle rozbudowany oraz trwający nawet kilka dni proces mający na celu oczyszczenie, konserwację i renowację całego samochodu lub pojedynczych elementów jego budowy. Triumfem prac specjalistów z branży będzie pojazd w stanie salonowym lub pokazowym, tak zwany show-car. Tego typu prace przeprowadza się z wielu powodów, m.in., chęć podniesienia wartości rynkowej samochodu, zwiększenie żywotności oraz zwyczajna chęć posiadania nieskazitelnie pięknego pojazdu, którego efekt pielęgnacji potrafi nieraz wzbudzić zazdrość u innych kierowców. Efekt finalny usługi musi zachwycać. Dlatego jako specjaliści, przeprowadzając detailing wnętrza pojazdu, skupiamy się przede wszystkim na tapicerce, plastikach i innych elementach wyposażenia, tj., uszczelki, kokpit, listwy, ramy drzwi i ościeżnic, kratki wylotu powietrza, itd. Żaden szczegół czy zakamarek nie może być pominięty. To nie jest zwykłe czyszczenie elementów plastikowych, pranie czy odkurzanie tapicerki. Do wykonania powyższych czynności używa się specjalistycznych kosmetyków niedostępnych w sklepach motoryzacyjnych.

Sklep z profesjonalną chemią

Zdając sobie sprawę, jak ważna jest odpowiednia pielęgnacja i konserwacja samochodu, nie poprzestaliśmy na wykonaniu samej usługi, zostawiając klienta bez wiedzy jak utrzymać i przedłużyć uzyskany efekt. Postanowiliśmy profesjonalnie zająć się doradztwem i sprzedażą chemii samochodowej. Wciąż rozwijamy nasze usługi, poszerzając tę gałąź branży, będąc nastawionym na sprzedaż najwyższej jakości kosmetyków samochodowych czołowych polskich i europejskich producentów.

Doskonale wiemy, jak ważny jest świeży i zadbany wygląd auta, dlatego w naszym asortymencie posiadamy sprawdzone oraz najlepsze środki do czyszczenia samochodu. Ranking, który przeprowadziliśmy wśród różnych produktów, pozwolił nam stworzyć bardzo atrakcyjną ofertę, gdzie stosunek ceny do najwyższej jakości preparatów wypada zawsze niezwykle korzystnie. Oferujemy sprawdzone, wydajne i efektywne kosmetyki samochodowe, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających Klientów.

Sklep z profesjonalną chemią